Lokalizator Baseus T2

Witajcie, dziś przychodzę do was z rzeczą przydatną osobom, które ciągle coś gubią, Jest to lokalizator przedmiotów firmy Baseus, mój to konkretnie model chyba T2.
Lokalizator jest malutki, da się go oczywiście do kluczy do czepić.
Żeby go używać trzeba za instalować aplikację na telefonie, jest ona dostępna na Androidzie i na iOS, po instalacji aplikacji, która jest w języku angielskim rejestrujemy się podając maila i hasło, następnie po utworzeniu konta należy się za logować i dodać konkretny model lokalizatora, aplikacja jest dostępna, więc nie powinno być z tym problemu, Aby dodać lokalizator trzeba na nim na cisnąć i przy trzymać przez trzy sekundy przycisk, który niestety jest tak trochę mało wyczuwalny, ale nie ma dramatu. Po dodaniu go w aplikacji pojawia się on na liście urządzeń i po kliknięciu w ten konkretny model jest przycisk za dzwoń i wtedy wydaje dźwięk dzięki czemu możemy z lokalizować coś do czego pod pieliśmy lokalizator.
Dodam jeszcze, że takich lokalizatorów można w androidzie dodać cztery a na telefonie z jabłkiem 6.
O prócz szukania zagubionej rzeczy można znaleźć telefon, jeżeli mamy lokalizator a telefon gdzieś zginął to naciskając dwa razy przycisk na lokalizatorze można go usłyszeć, ponieważ telefon zacznie dzwonić.
To chyba wszystko o tym lokalizatorze, krótko mówiąc małe a przydatne.

5 komentarzy

  1. Nie polecam za bardzo, kupiłem, okazuje się, że jak aplikacja jest wyłączona to się rozłącza i nie można z lokalizować tego co się chce, po za tym nie raz dzwoni bez potrzeby, ale jak chcesz to owszem wyślę ci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

EltenLink